ГоловнаФото ГУ ДСНС у Львівській обл.19 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Львівські психологи ДСНС взяли участь в науково-практичній конференції

Опубліковано: 19.10.2018, 14:27

19 жовтня психологи Головного управління ДСНС України у Львівській області  взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», яка відбулася на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

У рамках конференції обговорили теоретико-прикладні основи дослідження психічного здоров’я, вплив суспільних трансформацій на психічне здоров’я особистості та психологічне забезпечення діяльності центральних органів виконавчої влади.

Особливу увагу зосередили на підвищенні ефективності психологічного супроводження центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ.

У своїй доповіді начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський зазначив: «Для забезпечення ефективної системи психологічного захисту населення, в державі необхідно нормативно врегулювати механізм міжвідомчої взаємодії психологів Сектору безпеки і оборони, центральних органів виконавчої влади і громадянського суспільства. Це одне з головних завдань Міжвідомчої координаційної ради державних психологічних служб України, яка функціонує в Інституті психології імені Г.С. Костюка».   
Фото ГУ ДСНС у Львівській обл.
9 Листопада14:30 У Бродах відбулись навчання з ліквідації пожежі нафтопродуктів
6 Листопада15:49 У Львові відбулася нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
24 Жовтня15:05 Ліквідація пожежі торфу в с. Корсів Бродівського району
19 Жовтня14:27 Львівські психологи ДСНС взяли участь в науково-практичній конференції
18 Жовтня14:21 Голова агенції з надзвичайних ситуацій Республіка Туреччина та Голова ДСНС України з робочим візитом відвідали львівських рятувальників
11 Жовтня14:48 Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі
12 Липня14:51 Рятувальники спільно із працівникам Victoria Gardens вчилися співпрацювати у випадку виникнення пожежі
24 Червня14:32 У Львові відбулося свято безпеки “Сімейний день надзвичайних ситуацій”
15 Вересня14:08 Урочистості з нагоди Дня рятівника
9 Вересня15:43 Ліквідація пожежі торфу в с. Ситихів Жовківського району
Фото ГУ ДСНС у Львівській обл.