ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 2012

Останні новини

18 Квітня16:00 Львівські рятувальники провели прес-конференції щодо перших результатів перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей
18 квітня у прес-центрі АІА «Гал-інфо» відбулася прес-конференція заступника начальника ГУ ДСНС України у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрія Кагітіна. Рятувальник поспілкувався із представниками ЗМІ про перші результати проведення перевірок місць з масовим перебуванням людей.
13 Квітня09:41 Попередження про грози та надзвичайну пожежну небезпеку
За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області в другій половині дня 13 квітня очікується гроза, подекуди пориви південно-східного вітру та шквали 15 – 20 м/с, град. 13 квітня очікується надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас), лише в Мостиському районі висока (4-й клас).
11 Квітня10:51 Безпечний пікнік – це можливо!
На Львівщині залишається тепла весняна погода. За таких погодних умов у регіоні зберігається висока пожежна небезпека 4 класу, місцями надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Це означає, що в’їзд на транспорті до лісових масивів, особливо хвойних, заборонено. Також категорично заборонено розведення вогнищ. У першу чергу застереження стосуються щодо хвойних лісів.
6 Квітня12:26 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергія Дмитровського з Великодніми святами
Великдень – найбільш шанований і величний день для всього українського народу. Своїм воскресінням Ісус Христос довів, що найважчі біди і невдачі можна перемогти. Великдень – це час перемоги віри над безнадією, спасіння над безвихіддю, добра над злом. День єднання, милосердя, добра і справедливості.
6 Квітня11:25 Рятувальники нагадують як безпечно відсвяткувати Великдень
Великдень традиційно пов’язаний не лише з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, адже пасхальний вогонь відіграє важливу роль у Богослужінні. Саме тому ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем, по закінченню Богослужіння, вимикати електричні прилади, постійно слідкувати за справністю електричних мереж, забезпечити наявність в храмах достатньої кількості вогнегасників.
5 Квітня11:08 Рятувальники проінспектували стан пожежної й техногенної безпеки у культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка (ВІДЕО)
4 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області разом із представниками ЗМІ провели перевірку дотримання вимог пожежної безпеки у культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка. У кінотеатрі є два зали, розраховані на 250 та 750 відвідувачів. Більший кінозал має у кожному ряді по 35 місць для сидіння. Рятувальники зазначають, що згідно вимог пожежної безпеки, такій ряди повинні бути посередині розділені рядом для евакуації.
4 Квітня15:55 Львівські рятувальники перемогли на Всеукраїнських змаганнях з водного туризму «Карпатські ралі-2018»
У період з 30 березня по 1 квітня на території урочища “Шандра” Долинського району Івано-Франківської області відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного водного туризму “Карпатські ралі” ІІІ ранг. В турнірі взяли участь 116 спортсменів з 8 областей України та команда Білорусії. До складу команди Львівської області увійшло чимало рятувальників з пошуково-рятувальної частини загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області. Окрім участі у змаганнях львівські рятувальники також слідкували за безпекою інших спортсменів.
3 Квітня15:01 Рятувальники перевірили стан пожежної й техногенної безпеки у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (ВІДЕО)
2 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області разом із представниками ЗМІ провели перевірку дотримання вимог пожежної безпеки у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що знаходиться на Погулянці у Львові. Позашкільний навчальний заклад освіти займається організацією творчої діяльності колективів різних жанрів мистецтва, дозвіллям дітей та молоді, розвитком їх творчої ініціативи.
2 Квітня14:56 Львів: рятувальники перевірили дотримання вимог правил пожежної безпеки в одному з розважальних центрів міста (ВІДЕО)
В рамках масштабної кампанії, яка стартувала по Україні щодо перевірок об'єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки, 31 березня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області відвідали із позаплановою перевіркою розважальний центр «Мі100» у місті Львові.
31 Березня15:03 Рятувальники обговорили планування заходів щодо проведення позапланових перевірок об'єктів із масовим перебуванням людей
30 березня на базі навчального пункту загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області відбулася семінар-нарада з інспекторським складом районних та міських відділів. Нараду провели з метою обговорення питань планування заходів державного нагляду і контролю, та збору інформації для інтегрованої автоматизованої системи.
30 Березня16:08 Що робити у випадку пожежу на об’єкті з масовим перебуванням людей?
До об’єктів з масовим перебуванням людей відносяться об’єкти з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або такі, що мають хоча б одне окреме приміщення з одночасним перебуванням 50 осіб. Радимо відвідувачам таких об’єктів звертати увагу на план евакуації. Під час візиту ознайомтеся із плануванням поверху, запам’ятайте розташування аварійних виходів та кнопок пожежної тривоги, червоного кольору.

    Твіт