ГоловнаОстанні новини27 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Яворівські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Опубліковано: 27.09.2018, 14:59

26 вересня рятувальники Яворівщини завітали до Немирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, щоб провести громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Головним завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника.

Акція почалась з ввімкнення  звукової сигналізації, яка сповістила працівників й вихованців закладу про виникнення умовної пожежі та про початок екстреної евакуації. Учні у супроводі вчителів організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця на якому шикувалися по классах. Навчальна евакуація була проведена з метою практичного відпрацювання дій працівників та учнів закладу при пожежі.

Директор закладу Іван Гавловський стверджує, що однією із пріоритетних ділянок роботи з дітьми є роз’яснення правил безпеки життєдіяльності, до якої вихователі залучають професійних рятувальників, які за цей час встигли стати добрими друзями та порадниками.

Виступ працівників Яворівського РВ та 54 ДПРП 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівькій області почався з розповіді про діяльність пожежно-рятувальної служби, про специфіку роботи рятувальників, дітям нагадали про найбільш поширені ризики, з якими можна зіткнутися щоденно, та довели статистику різних надзвичайних ситуацій. Також рятувальники нагадали, як поводитись коли залишаєшся без нагляду дорослих, під час відпочинку біля водойм чи прогулянок у лісі, у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів.

Найбільше захоплення у вихованців навчального закладу викликав пожежний автомобіль, що є на озброєнні у рятувальників. Дітям також показали бойовий одяг рятувальників, а також апарат захисту органів зору та дихання, в якому рятувальники працюють у задимленому середовищі, а потім діти захопливими вигуками супроводжували демонстрацію подачі води та піни, а окремі щасливчики змогли навіть це робити разом з представниками пожежно-рятувальної служби, а потім також приміряти одяг рятувальника.

Такі цікаві зустрічі дітей з рятувальниками є надзвичайно корисними та повчальними і проводитимуться й надалі у навчальних закладах району. Вони, без сумніву, допоможуть дітям свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточуючих.


   
Останні новини
19 Жовтня16:07 Рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок
19 Жовтня12:39 Львівські психологи ДСНС взяли участь в науково-практичній конференції
18 Жовтня16:19 Голова агенції з надзвичайних ситуацій Республіка Туреччина та Голова ДСНС України з робочим візитом відвідали львівських рятувальників
17 Жовтня12:39 Кам'янка – Бузький район: рятувальники вчать людей правилам безпеки напередодні зимового сезону
16 Жовтня12:39 Новий Розділ: рятувальники запросили до себе в гості місцеву молодь
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області з нагоди свята Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці
13 Жовтня12:12 Увага! Інформація щодо погодних умов на території області
12 Жовтня11:59 Львівських рятувальників привітали із Днем захисника України
12 Жовтня11:03 Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі (ВІДЕО)
11 Жовтня15:32 Попередження про туман на території області
10 Жовтня10:11 Інформація щодо погодних умов на території області 10 жовтня
8 Жовтня17:49 Рятувальники перевірили готовність аварійно-рятувальної служби львівського аеропорту до дій за призначенням
8 Жовтня16:52 Старосамбірський район: рятувальники перевірили готовність служб цивільного захисту району до реагування на надзвичайні події
7 Жовтня11:14 Інформація щодо погодних умов на території області 7 жовтня
5 Жовтня11:53 В Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування «Airbus Helicopters»
Останні новини