ГоловнаОстанні новини19 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок

Опубліковано: 19.10.2018, 16:07

19 жовтня львівські рятувальники провели оперативно-тактичне вивчення Львівського академічного обласного театру ляльок.

Такі заходи є вкрай необхідними, адже під час обстеження закладу працівники ДСНС детальніше вивчають характеристики об’єкту, а це у разі виникнення реальної надзвичайної події допоможе запобігти травмуванню та загибелі людей, а також дозволить зменшити матеріальні втрати.

Основну глядацьку аудиторію театру складають діти. Саме тому, не можна залишити поза увагою питання гарантування безпеки й можливості швидкого порятунку маленьких відвідувачів у випадку біди.

Небезпечними факторами під час пожеж у таких об’єктах є одночасне перебування всередині великої кількості людей, наявність горючих матеріалів в глядацькому залі. Створюють велике пожежне навантаження також наявність великої кількості меблів, легкозаймистих декорацій, костюмів тощо. 

Фахівці ДСНС спільно з керівництвом театру ознайомилися із схемою будівлі, розташуванням приміщень, розміщенням джерел енергоживлення, вентиляційних каналів,  та шляхами під’їзду до театру пожежно-рятувальної техніки. Крім того, вогнеборці оглянули шляхи евакуації з будівлі театру та котельню у підвальному приміщенні.

Театр обладнаний пожежною сигналізацією, має 11 пожежних кранів.

Адміністрація поділилася із рятувальниками інформацією, що найбільша відвідуваність в суботу і неділю. У суботу – 2 вистави, у неділю – 3. Окрім того, кожного дня, крім понеділка, у театрі відбуваються репетиції та інші заходи.

У театрі є два приміщення, де зберігаються декорації. За ними слід також уважно пильнувати, адже тут надзвичайно велике пожежне навантаження, й усі предмети можуть вмить спалахнути.

Суміжно із театром розміщенні житлові квартири, у яких проживає 14 сімей. У випадку виникнення пожежі, ці люди також потребуватимуть допомоги. Але й існує небезпека перекидання пожежі із цих житлових приміщень на будівлю театру.  Це є підставою для надзвичайно відповідального ставлення щодо дотримання усіх протипожежних норм.

На варті безпеки театру перебувають чотири працівники, троє з яких чергують у нічний час позмінно Саме вони й повинні повідомити Службу порятунку про виникнення пожежі у театрі, зустріти пожежно-рятувальне відділення, надати необхідні ключі від приміщень, й консультувати рятувальників щодо можливого перебування людей у будівлі.

Ефективна взаємодія з адміністрацією об’єкта, можливість швидко знайти ключі, увімкнути   насос, тощо є запорукою збереження культурного осередку для майбутніх поколінь.  

Керівництво театру запевнило рятувальників, що увесь персонал знає як діяти у випадку надзвичайної події, і що на базі театру постійно проводять навчання для персоналу.

DSC_7155.JPGDSC_7160.JPG


   
Останні новини
17 Листопада10:14 Штормове попередження
14 Листопада17:43 Прощання з Сергієм Дмитровським відбудеться 16 листопада, п’ятниця
14 Листопада16:37 Уся сім’я львівських рятувальників у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада13:05 Рятувальники вправлялися у гасінні пожеж на складах i в резервуарних парках зберігання нафтопродуктів
13 Листопада15:45 Команда львівських рятувальників взяла участь у змаганнях з волейболу
12 Листопада17:37 Попередження про туман та ожеледицю
12 Листопада15:51 У Львові в рамках національної кампанії відбувся «Урок безпеки»
9 Листопада15:50 Рятувальники розповіли малюкам про свою професію
9 Листопада11:13 У Бродах відбулись навчання з ліквідації пожежі нафтопродуктів
8 Листопада16:43 Рятувальники розповіли про безпеку малюкам із «Леосаду»
6 Листопада15:30 У Львові відбулася нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
1 Листопада18:03 Самбірський район: ще одна місцева пожежна команда розпочала свою роботу у регіоні
31 Жовтня16:34 Попередження про туман на території Львівщини
31 Жовтня16:21 У Головному управлінні відбувся брифінг щодо нововведень у сфері перевірки об’єктів
30 Жовтня16:27 Львівські рятувальники беруть активну участь в Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
Останні новини