ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Самбірський район: у регіоні створено ще одну місцеву пожежну команду

Опубліковано: 04.08.2017, 15:22

Відтепер жителі сіл, які входять до Чукв’янської об’єднаної територіальної громади Самбірського району можуть бути спокійними. Адже на сторожі їх життя та безпеки перебуватимуть рятувальники новоствореної місцевої пожежної команди у с. Чуква.

Урочисте відкриття цього важливо формування відбулося сьогодні, 4 серпня, і стало важливою подією для усіх місцевих жителів та вогнеборців. Відтепер безпеку більш як 3,5 тисяч мешканців на території 7 населених пунктів гарантуватиме команда пожежних-добровольців.

Актуальність створення такого підрозділу полягає у тому, що  можна уникнути травмувань людей під час пожеж, значних матеріальних збитків, адже ліквідація  пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.  

На даний час у пожежній команді працюватиме  3 вогнеборців та 22 добровольців, які у будь-який час доби будуть готовими виїхати на бойовий виклик. Польські колеги-вогнеборці подарували новоствореній команді рятувальний автомобіль, який у випадку кризи також може генерувати електроенергію.

Депо для роботи місцевої пожежної команди функціонуватиме на території приватного підприємства «АВТОМАТІК». Аграрне підприємство «АГРО ЛВ ЛІМІТЕД» подбало про те, щоб вогнеборці були повністю екіпірованими та готовими до виїздів на пожежі, та забезпечило їх необхідним бойовим одягом. То ж в команді створені всі необхідні умови аби якісно нести бойове чергування.

В урочистостях з нагоди відкриття Чукв’янської  місцевої пожежної команди взяли участь начальник Самбірського РВ та фахівці ГУ ДСНС України У Львівській області, керівництво Самбірської районної ради, сільської ради, керівник районного центру зайнятості, місцеві приватні підприємці та представники громадськості.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  побажали добровольцям-вогнеборцям гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу.

Як зазначив начальник Самбірського РВ ДСНС у Львівській області Олег Хім’як,  новостворений підрозділ добре укомплектований, тож у місцевих мешканців залишається тільки одне важливе завдання – навчитися злагоджено та оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях. «У цьому ми надамо всю необхідну допомогу та обов’язкова проведемо навчання особового складу», – наголосив Олег Хім’як.

 


   
Останні новини
13 Грудня17:32 Львів: психологи ДСНС провели для волонтерів тренінг «Перша психологічна допомога»
13 Грудня17:02 У Львові запрацював тренувальний комплекс для підготовки рятувальників
13 Грудня16:10 Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти.Врятувати. Допомогти»
13 Грудня08:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
12 Грудня16:40 У Львові відбувся конкурс музичних мініатюр серед дошкільних навчальних закладів міста «Хочу жити у безпеці»
12 Грудня16:03 Львівським рятувальниками нагадали основні засади запобігання корупції та як уникнути конфлікту інтересів на роботі
12 Грудня14:36 Попередження про ожеледицю на дорогах та сильні опади 13 грудня
11 Грудня15:05 Штормове попередження
9 Грудня10:52 Штормове попередження
8 Грудня16:54 Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту
8 Грудня15:47 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
7 Грудня17:12 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
7 Грудня16:07 Жидачівський район : рятувальники провели відпрацювання населеного пункту
6 Грудня18:00 Інформація щодо захисту прав та можливості реалізації передбачених законодавством пільг учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей
6 Грудня17:07 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
Останні новини