ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Самбірський район: у регіоні створено ще одну місцеву пожежну команду

Опубліковано: 04.08.2017, 15:22

Відтепер жителі сіл, які входять до Чукв’янської об’єднаної територіальної громади Самбірського району можуть бути спокійними. Адже на сторожі їх життя та безпеки перебуватимуть рятувальники новоствореної місцевої пожежної команди у с. Чуква.

Урочисте відкриття цього важливо формування відбулося сьогодні, 4 серпня, і стало важливою подією для усіх місцевих жителів та вогнеборців. Відтепер безпеку більш як 3,5 тисяч мешканців на території 7 населених пунктів гарантуватиме команда пожежних-добровольців.

Актуальність створення такого підрозділу полягає у тому, що  можна уникнути травмувань людей під час пожеж, значних матеріальних збитків, адже ліквідація  пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.  

На даний час у пожежній команді працюватиме  3 вогнеборців та 22 добровольців, які у будь-який час доби будуть готовими виїхати на бойовий виклик. Польські колеги-вогнеборці подарували новоствореній команді рятувальний автомобіль, який у випадку кризи також може генерувати електроенергію.

Депо для роботи місцевої пожежної команди функціонуватиме на території приватного підприємства «АВТОМАТІК». Аграрне підприємство «АГРО ЛВ ЛІМІТЕД» подбало про те, щоб вогнеборці були повністю екіпірованими та готовими до виїздів на пожежі, та забезпечило їх необхідним бойовим одягом. То ж в команді створені всі необхідні умови аби якісно нести бойове чергування.

В урочистостях з нагоди відкриття Чукв’янської  місцевої пожежної команди взяли участь начальник Самбірського РВ та фахівці ГУ ДСНС України У Львівській області, керівництво Самбірської районної ради, сільської ради, керівник районного центру зайнятості, місцеві приватні підприємці та представники громадськості.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  побажали добровольцям-вогнеборцям гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу.

Як зазначив начальник Самбірського РВ ДСНС у Львівській області Олег Хім’як,  новостворений підрозділ добре укомплектований, тож у місцевих мешканців залишається тільки одне важливе завдання – навчитися злагоджено та оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях. «У цьому ми надамо всю необхідну допомогу та обов’язкова проведемо навчання особового складу», – наголосив Олег Хім’як.

 


   
Останні новини
19 Серпня09:18 Штормове попередження
18 Серпня11:42 Львів: рятувальники провели профілактичний рейд з безпечного відпочинку на воді
18 Серпня11:37 Новий Розділ: рятувальники провели навчання для працівників одного із підприємств Львівщини
17 Серпня16:48 Інформація, щодо погодних умов на території Львівщини
17 Серпня10:46 Штормове попередження
16 Серпня09:50 Інформація, щодо погодних умов на території Львівщини
10 Серпня17:06 Львівська область: рятувальники вправлялись у навичках порятунку людей на воді
6 Серпня12:04 Інформація, щодо погодних умов на території Львівщини
4 Серпня15:22 Самбірський район: у регіоні створено ще одну місцеву пожежну команду
4 Серпня12:30 У дитячому таборі рятувальники провели навчальний майстер-клас «Безпечні канікули!»
1 Серпня14:08 Інформація, щодо погодних умов на території Львівщини
31 Липня18:05 Городоцький район: розпочала свою роботу добровільна пожежна команда
28 Липня15:10 До Львівських рятувальників з робочим візитом завітала делегація Міністерства закордонних справ Республіки Польща
28 Липня14:54 Попередження про погіршення погодних умов
28 Липня10:48 Рятувальники Львівщини продовжують спілкуватися з населенням про дотримання правил пожежної безпеки
Останні новини