ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Самбірський район: у регіоні створено ще одну місцеву пожежну команду

Опубліковано: 04.08.2017, 15:22

Відтепер жителі сіл, які входять до Чукв’янської об’єднаної територіальної громади Самбірського району можуть бути спокійними. Адже на сторожі їх життя та безпеки перебуватимуть рятувальники новоствореної місцевої пожежної команди у с. Чуква.

Урочисте відкриття цього важливо формування відбулося сьогодні, 4 серпня, і стало важливою подією для усіх місцевих жителів та вогнеборців. Відтепер безпеку більш як 3,5 тисяч мешканців на території 7 населених пунктів гарантуватиме команда пожежних-добровольців.

Актуальність створення такого підрозділу полягає у тому, що  можна уникнути травмувань людей під час пожеж, значних матеріальних збитків, адже ліквідація  пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.  

На даний час у пожежній команді працюватиме  3 вогнеборців та 22 добровольців, які у будь-який час доби будуть готовими виїхати на бойовий виклик. Польські колеги-вогнеборці подарували новоствореній команді рятувальний автомобіль, який у випадку кризи також може генерувати електроенергію.

Депо для роботи місцевої пожежної команди функціонуватиме на території приватного підприємства «АВТОМАТІК». Аграрне підприємство «АГРО ЛВ ЛІМІТЕД» подбало про те, щоб вогнеборці були повністю екіпірованими та готовими до виїздів на пожежі, та забезпечило їх необхідним бойовим одягом. То ж в команді створені всі необхідні умови аби якісно нести бойове чергування.

В урочистостях з нагоди відкриття Чукв’янської  місцевої пожежної команди взяли участь начальник Самбірського РВ та фахівці ГУ ДСНС України У Львівській області, керівництво Самбірської районної ради, сільської ради, керівник районного центру зайнятості, місцеві приватні підприємці та представники громадськості.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  побажали добровольцям-вогнеборцям гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу.

Як зазначив начальник Самбірського РВ ДСНС у Львівській області Олег Хім’як,  новостворений підрозділ добре укомплектований, тож у місцевих мешканців залишається тільки одне важливе завдання – навчитися злагоджено та оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях. «У цьому ми надамо всю необхідну допомогу та обов’язкова проведемо навчання особового складу», – наголосив Олег Хім’як.

 


   
Останні новини
21 Червня09:02 Попередження про грози та град
18 Червня14:36 29 молодих лейтенантів поповнили лави львівських рятувальників
18 Червня10:04 Львів: маленькі львів’яни спробували себе у ролі рятувальників під час «Міста професій»
18 Червня08:53 Інформація, щодо погодніх умов
15 Червня09:55 Справність пожежних гідрантів є важливим сегментом у вирішенні питань безпеки міста
14 Червня17:24 На Львівщині завершила роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
14 Червня09:15 Інформація, щодо погодніх умов
12 Червня09:38 Попередження про зливи та град
11 Червня09:40 Штормове попередження про грози
9 Червня09:26 На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
8 Червня15:30 Діти під час літніх канікул продовжують вивчати правила пожежної безпеки
7 Червня12:21 Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни
6 Червня09:33 Інформація, щодо погодніх умов
5 Червня14:52 Попередження про зливи
4 Червня16:52 Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»
Останні новини