ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Самбірський район: у регіоні створено ще одну місцеву пожежну команду

Опубліковано: 04.08.2017, 15:22

Відтепер жителі сіл, які входять до Чукв’янської об’єднаної територіальної громади Самбірського району можуть бути спокійними. Адже на сторожі їх життя та безпеки перебуватимуть рятувальники новоствореної місцевої пожежної команди у с. Чуква.

Урочисте відкриття цього важливо формування відбулося сьогодні, 4 серпня, і стало важливою подією для усіх місцевих жителів та вогнеборців. Відтепер безпеку більш як 3,5 тисяч мешканців на території 7 населених пунктів гарантуватиме команда пожежних-добровольців.

Актуальність створення такого підрозділу полягає у тому, що  можна уникнути травмувань людей під час пожеж, значних матеріальних збитків, адже ліквідація  пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.  

На даний час у пожежній команді працюватиме  3 вогнеборців та 22 добровольців, які у будь-який час доби будуть готовими виїхати на бойовий виклик. Польські колеги-вогнеборці подарували новоствореній команді рятувальний автомобіль, який у випадку кризи також може генерувати електроенергію.

Депо для роботи місцевої пожежної команди функціонуватиме на території приватного підприємства «АВТОМАТІК». Аграрне підприємство «АГРО ЛВ ЛІМІТЕД» подбало про те, щоб вогнеборці були повністю екіпірованими та готовими до виїздів на пожежі, та забезпечило їх необхідним бойовим одягом. То ж в команді створені всі необхідні умови аби якісно нести бойове чергування.

В урочистостях з нагоди відкриття Чукв’янської  місцевої пожежної команди взяли участь начальник Самбірського РВ та фахівці ГУ ДСНС України У Львівській області, керівництво Самбірської районної ради, сільської ради, керівник районного центру зайнятості, місцеві приватні підприємці та представники громадськості.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  побажали добровольцям-вогнеборцям гідно виконувати свій професійний обов'язок на благо українського народу.

Як зазначив начальник Самбірського РВ ДСНС у Львівській області Олег Хім’як,  новостворений підрозділ добре укомплектований, тож у місцевих мешканців залишається тільки одне важливе завдання – навчитися злагоджено та оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях. «У цьому ми надамо всю необхідну допомогу та обов’язкова проведемо навчання особового складу», – наголосив Олег Хім’як.

 


   
Останні новини
20 Жовтня12:03 Попередження про збереження туману на території області
20 Жовтня11:44 Вихованці «Школи вільних та небайдужих» познайомилися із львівськими рятувальниками
19 Жовтня11:26 Рятувальники ГУ ДСНС України у Львівській області переймали досвід польських колег у реагуванні на кризові ситуації в умовах міста
18 Жовтня11:53 Червоноград: рятувальники навчали місцевих школярів правилам пожежної безпеки
17 Жовтня16:19 Попередження про туман на території області
17 Жовтня10:34 Напередодні осінніх канікул рятувальники влаштували для малечі пізнавальну акцію «Безпека життя для дітей»
17 Жовтня08:42 Інформація щодо погодних умов на території області
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області з нагоди свята Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем захисника України
13 Жовтня16:02 Львівських рятувальників привітали із Днем захисника України
13 Жовтня15:34 Попередження про пориви вітру
13 Жовтня15:03 Львів: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
11 Жовтня09:45 Попередження про пориви вітру
10 Жовтня17:46 «Я маю сильного янгола-охоронця…», – Кузику Петру Васильовичу сьогодні 90 років
10 Жовтня09:32 Інформація про погодні умови на території Львівщини
Останні новини