ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники провели для майбутніх кухарів екскурсію пожежною частиною та музеєм пожежництва

Опубліковано: 15.09.2017, 12:47

15 вересня до Головного управління ДСНС України у Львівській області завітали близько 30 першокурсників Львівського вищого професійного училища харчових технологій.

Рятувальники ознайомили студентів  із особливістю своєї професії та роботою Служби порятунку. Студенти познайомилися із експозицією пожежно-технічної виставки та дізналися про те, як розвивалась пожежна справа. Екскурсовод розповів про перше пожежне обладнання, захисний одяг вогнеборців та розвиток техніки пожежогасіння за сотні років.

Велика кількість фотографій, унікальних документів та експонатів допомогли відвідувачам уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочиналася на професійних засадах. Також гід розповів про наймасштабніші надзвичайні ситуації, які виникали у світі та на теренах нашої області.

У музеї функціонує зал, присвячений пам’яті подій під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тут зібрали фотографії, документи, дитячі роботи, які в повній мірі демонструють масштаби техногенної катастрофи. Учасники екскурсії дізналися багато нової інформації про героїв з Львівського зведеного загону із ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Напередодні виробничої практики, майбутнім кухарям розповіли про основні правила пожежної безпеки при роботі в закладах громадського харчування.

Зокрема, студентам наголосили на тому, що усі електроприлади повинні бути справними й обов’язково перевірятися перед початком робіт. Також необхідно слідкувати за справністю витяжної вентиляції і в жодному разі не залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади. Студенти уважно конспектували усі правила, адже їх професія передбачає багато ризиків.

Після відвідування музею підлітків запросили на екскурсію у пожежно-рятувальну частину, де вогнеборці продемонстрували пожежні автомобілі, аварійно-рятувальне обладнання та розповіли про свої робочі будні.

Кожен зміг зробити пам’ятне фото у пожежній касці поруч із пожежним автомобілем. Загалом студенти залишилися задоволеними екскурсією й пообіцяли рятувальникам неухильно дотримуватися усіх правил безпеки.

DSC_0913.JPGDSC_0937.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0942.JPGDSC_0971.JPG

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 


   
Останні новини
13 Грудня17:32 Львів: психологи ДСНС провели для волонтерів тренінг «Перша психологічна допомога»
13 Грудня17:02 У Львові запрацював тренувальний комплекс для підготовки рятувальників
13 Грудня16:10 Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти.Врятувати. Допомогти»
13 Грудня08:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
12 Грудня16:40 У Львові відбувся конкурс музичних мініатюр серед дошкільних навчальних закладів міста «Хочу жити у безпеці»
12 Грудня16:03 Львівським рятувальниками нагадали основні засади запобігання корупції та як уникнути конфлікту інтересів на роботі
12 Грудня14:36 Попередження про ожеледицю на дорогах та сильні опади 13 грудня
11 Грудня15:05 Штормове попередження
9 Грудня10:52 Штормове попередження
8 Грудня16:54 Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту
8 Грудня15:47 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
7 Грудня17:12 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
7 Грудня16:07 Жидачівський район : рятувальники провели відпрацювання населеного пункту
6 Грудня18:00 Інформація щодо захисту прав та можливості реалізації передбачених законодавством пільг учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей
6 Грудня17:07 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
Останні новини