ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники провели для майбутніх кухарів екскурсію пожежною частиною та музеєм пожежництва

Опубліковано: 15.09.2017, 12:47

15 вересня до Головного управління ДСНС України у Львівській області завітали близько 30 першокурсників Львівського вищого професійного училища харчових технологій.

Рятувальники ознайомили студентів  із особливістю своєї професії та роботою Служби порятунку. Студенти познайомилися із експозицією пожежно-технічної виставки та дізналися про те, як розвивалась пожежна справа. Екскурсовод розповів про перше пожежне обладнання, захисний одяг вогнеборців та розвиток техніки пожежогасіння за сотні років.

Велика кількість фотографій, унікальних документів та експонатів допомогли відвідувачам уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочиналася на професійних засадах. Також гід розповів про наймасштабніші надзвичайні ситуації, які виникали у світі та на теренах нашої області.

У музеї функціонує зал, присвячений пам’яті подій під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тут зібрали фотографії, документи, дитячі роботи, які в повній мірі демонструють масштаби техногенної катастрофи. Учасники екскурсії дізналися багато нової інформації про героїв з Львівського зведеного загону із ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Напередодні виробничої практики, майбутнім кухарям розповіли про основні правила пожежної безпеки при роботі в закладах громадського харчування.

Зокрема, студентам наголосили на тому, що усі електроприлади повинні бути справними й обов’язково перевірятися перед початком робіт. Також необхідно слідкувати за справністю витяжної вентиляції і в жодному разі не залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади. Студенти уважно конспектували усі правила, адже їх професія передбачає багато ризиків.

Після відвідування музею підлітків запросили на екскурсію у пожежно-рятувальну частину, де вогнеборці продемонстрували пожежні автомобілі, аварійно-рятувальне обладнання та розповіли про свої робочі будні.

Кожен зміг зробити пам’ятне фото у пожежній касці поруч із пожежним автомобілем. Загалом студенти залишилися задоволеними екскурсією й пообіцяли рятувальникам неухильно дотримуватися усіх правил безпеки.

DSC_0913.JPGDSC_0937.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0942.JPGDSC_0971.JPG

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 


   
Останні новини
20 Жовтня12:03 Попередження про збереження туману на території області
20 Жовтня11:44 Вихованці «Школи вільних та небайдужих» познайомилися із львівськими рятувальниками
19 Жовтня11:26 Рятувальники ГУ ДСНС України у Львівській області переймали досвід польських колег у реагуванні на кризові ситуації в умовах міста
18 Жовтня11:53 Червоноград: рятувальники навчали місцевих школярів правилам пожежної безпеки
17 Жовтня16:19 Попередження про туман на території області
17 Жовтня10:34 Напередодні осінніх канікул рятувальники влаштували для малечі пізнавальну акцію «Безпека життя для дітей»
17 Жовтня08:42 Інформація щодо погодних умов на території області
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області з нагоди свята Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем захисника України
13 Жовтня16:02 Львівських рятувальників привітали із Днем захисника України
13 Жовтня15:34 Попередження про пориви вітру
13 Жовтня15:03 Львів: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
11 Жовтня09:45 Попередження про пориви вітру
10 Жовтня17:46 «Я маю сильного янгола-охоронця…», – Кузику Петру Васильовичу сьогодні 90 років
10 Жовтня09:32 Інформація про погодні умови на території Львівщини
Останні новини