ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники провели для майбутніх кухарів екскурсію пожежною частиною та музеєм пожежництва

Опубліковано: 15.09.2017, 12:47

15 вересня до Головного управління ДСНС України у Львівській області завітали близько 30 першокурсників Львівського вищого професійного училища харчових технологій.

Рятувальники ознайомили студентів  із особливістю своєї професії та роботою Служби порятунку. Студенти познайомилися із експозицією пожежно-технічної виставки та дізналися про те, як розвивалась пожежна справа. Екскурсовод розповів про перше пожежне обладнання, захисний одяг вогнеборців та розвиток техніки пожежогасіння за сотні років.

Велика кількість фотографій, унікальних документів та експонатів допомогли відвідувачам уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочиналася на професійних засадах. Також гід розповів про наймасштабніші надзвичайні ситуації, які виникали у світі та на теренах нашої області.

У музеї функціонує зал, присвячений пам’яті подій під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тут зібрали фотографії, документи, дитячі роботи, які в повній мірі демонструють масштаби техногенної катастрофи. Учасники екскурсії дізналися багато нової інформації про героїв з Львівського зведеного загону із ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Напередодні виробничої практики, майбутнім кухарям розповіли про основні правила пожежної безпеки при роботі в закладах громадського харчування.

Зокрема, студентам наголосили на тому, що усі електроприлади повинні бути справними й обов’язково перевірятися перед початком робіт. Також необхідно слідкувати за справністю витяжної вентиляції і в жодному разі не залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади. Студенти уважно конспектували усі правила, адже їх професія передбачає багато ризиків.

Після відвідування музею підлітків запросили на екскурсію у пожежно-рятувальну частину, де вогнеборці продемонстрували пожежні автомобілі, аварійно-рятувальне обладнання та розповіли про свої робочі будні.

Кожен зміг зробити пам’ятне фото у пожежній касці поруч із пожежним автомобілем. Загалом студенти залишилися задоволеними екскурсією й пообіцяли рятувальникам неухильно дотримуватися усіх правил безпеки.

DSC_0913.JPGDSC_0937.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0942.JPGDSC_0971.JPG

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 


   
Останні новини
21 Червня09:02 Попередження про грози та град
18 Червня14:36 29 молодих лейтенантів поповнили лави львівських рятувальників
18 Червня10:04 Львів: маленькі львів’яни спробували себе у ролі рятувальників під час «Міста професій»
18 Червня08:53 Інформація, щодо погодніх умов
15 Червня09:55 Справність пожежних гідрантів є важливим сегментом у вирішенні питань безпеки міста
14 Червня17:24 На Львівщині завершила роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
14 Червня09:15 Інформація, щодо погодніх умов
12 Червня09:38 Попередження про зливи та град
11 Червня09:40 Штормове попередження про грози
9 Червня09:26 На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
8 Червня15:30 Діти під час літніх канікул продовжують вивчати правила пожежної безпеки
7 Червня12:21 Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни
6 Червня09:33 Інформація, щодо погодніх умов
5 Червня14:52 Попередження про зливи
4 Червня16:52 Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»
Останні новини