ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Львівські рятувальники вдосконалювали свої вміння у школі оперативної майстерності

Опубліковано: 25.09.2017, 15:10

22 вересня на базі загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області відбулися заняття в школі оперативної майстерності з начальницьким складом Львівського гарнізону.

Такі заняття провели з метою вивчення граничних тактичних можливостей пожежної техніки, а також практичного відпрацювання схем оперативного розгортання автомобілів повітряно-пінного гасіння у взаємодії із пожежною насосною станцією, автоцистернами та рукавним автомобілем.

Львівський гарнізон має багато різноманітної спецтехніки для реагування на небезпечні події: автомобілі пінного гасіння, димовилучення, зв’язку та освітлення, автодрабини, автоцистерни, САРМ, БАТ та багато інших. Рятувальники  ознайомились з функціональним призначенням та тактико – технічними характеристиками усієї техніки.

Далі вогнеборці практично вправлялися у подачі вогнегасних речовин, подачі піни високої кратності для об’ємного гасіння та групової подачі генераторів піни середньої кратності.

Також рятувальників навчали наданню першої домедичної підготовки постраждалим у випадку біди. Адже вміння надати якісну долікарську допомогу для рятувальника є критично важливим  навиком. Порятунок людського життя – основна цінність нашої професії. 

Завершальним етапом навчань стала перевірка теоретичних знань рятувальників. Вогнеборці відповіли на низку запитань, що стосуються професійної діяльності. Далі фахівці ДСНС продемонстрували свою психологічну підготовку при проведенні рятувальних робіт на висоті.

Аби завжди бути у відмінній фізичній формі, й бути готовим прийти на допомогу, рятувальникам необхідно постійно вдосконалювати свої знання та вміння. Лише впевненість у власних діях та вміння правильно організувати рятувальну операцію, дозволить ефективно реагувати на надзвичайні ситуації.

DSC_1505.JPGDSC_1527.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1564.JPG

DSC_1611.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1685.JPGDSC_1726.JPG


   
Останні новини
13 Грудня17:32 Львів: психологи ДСНС провели для волонтерів тренінг «Перша психологічна допомога»
13 Грудня17:02 У Львові запрацював тренувальний комплекс для підготовки рятувальників
13 Грудня16:10 Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти.Врятувати. Допомогти»
13 Грудня08:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
12 Грудня16:40 У Львові відбувся конкурс музичних мініатюр серед дошкільних навчальних закладів міста «Хочу жити у безпеці»
12 Грудня16:03 Львівським рятувальниками нагадали основні засади запобігання корупції та як уникнути конфлікту інтересів на роботі
12 Грудня14:36 Попередження про ожеледицю на дорогах та сильні опади 13 грудня
11 Грудня15:05 Штормове попередження
9 Грудня10:52 Штормове попередження
8 Грудня16:54 Кам’янка-Бузький район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту
8 Грудня15:47 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
7 Грудня17:12 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
7 Грудня16:07 Жидачівський район : рятувальники провели відпрацювання населеного пункту
6 Грудня18:00 Інформація щодо захисту прав та можливості реалізації передбачених законодавством пільг учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей
6 Грудня17:07 Попередження про вітер та ожеледицю на дорогах
Останні новини