ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Львівські рятувальники вдосконалювали свої вміння у школі оперативної майстерності

Опубліковано: 25.09.2017, 15:10

22 вересня на базі загону технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області відбулися заняття в школі оперативної майстерності з начальницьким складом Львівського гарнізону.

Такі заняття провели з метою вивчення граничних тактичних можливостей пожежної техніки, а також практичного відпрацювання схем оперативного розгортання автомобілів повітряно-пінного гасіння у взаємодії із пожежною насосною станцією, автоцистернами та рукавним автомобілем.

Львівський гарнізон має багато різноманітної спецтехніки для реагування на небезпечні події: автомобілі пінного гасіння, димовилучення, зв’язку та освітлення, автодрабини, автоцистерни, САРМ, БАТ та багато інших. Рятувальники  ознайомились з функціональним призначенням та тактико – технічними характеристиками усієї техніки.

Далі вогнеборці практично вправлялися у подачі вогнегасних речовин, подачі піни високої кратності для об’ємного гасіння та групової подачі генераторів піни середньої кратності.

Також рятувальників навчали наданню першої домедичної підготовки постраждалим у випадку біди. Адже вміння надати якісну долікарську допомогу для рятувальника є критично важливим  навиком. Порятунок людського життя – основна цінність нашої професії. 

Завершальним етапом навчань стала перевірка теоретичних знань рятувальників. Вогнеборці відповіли на низку запитань, що стосуються професійної діяльності. Далі фахівці ДСНС продемонстрували свою психологічну підготовку при проведенні рятувальних робіт на висоті.

Аби завжди бути у відмінній фізичній формі, й бути готовим прийти на допомогу, рятувальникам необхідно постійно вдосконалювати свої знання та вміння. Лише впевненість у власних діях та вміння правильно організувати рятувальну операцію, дозволить ефективно реагувати на надзвичайні ситуації.

DSC_1505.JPGDSC_1527.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1564.JPG

DSC_1611.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1685.JPGDSC_1726.JPG


   
Останні новини
20 Жовтня12:03 Попередження про збереження туману на території області
20 Жовтня11:44 Вихованці «Школи вільних та небайдужих» познайомилися із львівськими рятувальниками
19 Жовтня11:26 Рятувальники ГУ ДСНС України у Львівській області переймали досвід польських колег у реагуванні на кризові ситуації в умовах міста
18 Жовтня11:53 Червоноград: рятувальники навчали місцевих школярів правилам пожежної безпеки
17 Жовтня16:19 Попередження про туман на території області
17 Жовтня10:34 Напередодні осінніх канікул рятувальники влаштували для малечі пізнавальну акцію «Безпека життя для дітей»
17 Жовтня08:42 Інформація щодо погодних умов на території області
14 Жовтня08:40 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області з нагоди свята Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем захисника України
13 Жовтня16:02 Львівських рятувальників привітали із Днем захисника України
13 Жовтня15:34 Попередження про пориви вітру
13 Жовтня15:03 Львів: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
11 Жовтня09:45 Попередження про пориви вітру
10 Жовтня17:46 «Я маю сильного янгола-охоронця…», – Кузику Петру Васильовичу сьогодні 90 років
10 Жовтня09:32 Інформація про погодні умови на території Львівщини
Останні новини