ГоловнаОстанні новини21 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно із працівникам ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» відпрацювали взаємодію у випадку виникнення пожежі (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.02.2018, 12:36

20 лютого на базі оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» відбулися пожежно-тактичні навчання по ліквідації пожеж та пошуку й рятуванню потерпілих. Навчання відбулися за ініціативи керівництва ринку, та за участі адміністрації, персоналу та орендарів об’єкту, пожежно-рятувальних підрозділів Державної служби України у надзвичайних ситуацій та екстрених служб Львова. До участі у навчаннях залучили також представників добровільної пожежної дружини об’єкту.

Під час навчань було заплановано відпрацювати спільні дії аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС з адміністрацією об’єкту та аварійними службами міста.

Згідно з легендою навчань, охороною об’єкта було виявлено загорання в приміщенні рибного павільйону. Внаслідок пожежі виникло сильне задимлення.

Працівники ринку провели примусову евакуацію персоналу.

Повідомлення про пожежу було передано до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Львівській області. До місця події направлили пожежно-рятувальні підрозділи міста Львова. Варто зазначити, що тривого була абсолютно неочікуваною та про неї не знав ніхто з відвідувачів та працівників ринку. Таким чином здійснювалася перевірка готовності працівників ринку та рятувальників до реагування на небезпечні події на об’єктах з масовим перебуванням людей.

По прибуттю на місце події, керівник гасіння пожежі оцінив обстановку й  прийняв рішення викликали карети швидкої медичної допомоги для надання допомоги потерпілим.  

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час  розвідки в приміщеннях  рибного павільйону вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час ліквідації пожежі в торгово-розважальному центрі вийшли з ладу електродвигуни, які забезпечували Умовну пожежу успішно ліквідували. Приміщення ринку ще раз перевірили на наявність потерпілих. По завершенню усіх робіт було оголошено ліквідацію пожежі.

Загалом навчання відбулися успішно. Адміністрація, орендарі та персонал ринку  відпрацювали свої дії у випадку виникнення небезпечної події, отримали фахові рекомендації від рятувальників по реагуванню та запобіганню виникнення пожежі.

 


   
Останні новини
21 Березня14:59 Увага! На дорогах Львівщини очікуються ожеледиця
20 Березня08:46 Попередження про снiголавинну небезпеку
19 Березня10:09 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
18 Березня08:26 Штормове попередження
17 Березня09:56 Попередження про снiголавинну небезпеку упродовж вихідних
16 Березня15:36 Львівські школярки стали одними з кращих у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Не жартуй з вогнем»
16 Березня14:34 Представники диспетчерських служб області обговорили порядок системи взаємоінформування
16 Березня12:35 Трускавець: рятувальники навчали школярів як вберегтися від біди
15 Березня16:28 Рятувальники нагадали священикам правила пожежної безпеки
15 Березня14:35 Попередження про туман на території Львівщини
15 Березня10:53 У Галицькому районі Львова відбувся показовий День цивільного захисту
14 Березня15:33 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
14 Березня14:29 Попередження про туман та ожеледицю на дорогах
13 Березня16:18 Рятувальники заручилися підтримкою духовенства аби гарантувати безпеку населення
13 Березня08:25 Попередження про підйом рівня води у річках області
Останні новини