ГоловнаОстанні новини21 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно із працівникам ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» відпрацювали взаємодію у випадку виникнення пожежі (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.02.2018, 12:36

20 лютого на базі оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» відбулися пожежно-тактичні навчання по ліквідації пожеж та пошуку й рятуванню потерпілих. Навчання відбулися за ініціативи керівництва ринку, та за участі адміністрації, персоналу та орендарів об’єкту, пожежно-рятувальних підрозділів Державної служби України у надзвичайних ситуацій та екстрених служб Львова. До участі у навчаннях залучили також представників добровільної пожежної дружини об’єкту.

Під час навчань було заплановано відпрацювати спільні дії аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС з адміністрацією об’єкту та аварійними службами міста.

Згідно з легендою навчань, охороною об’єкта було виявлено загорання в приміщенні рибного павільйону. Внаслідок пожежі виникло сильне задимлення.

Працівники ринку провели примусову евакуацію персоналу.

Повідомлення про пожежу було передано до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Львівській області. До місця події направлили пожежно-рятувальні підрозділи міста Львова. Варто зазначити, що тривого була абсолютно неочікуваною та про неї не знав ніхто з відвідувачів та працівників ринку. Таким чином здійснювалася перевірка готовності працівників ринку та рятувальників до реагування на небезпечні події на об’єктах з масовим перебуванням людей.

По прибуттю на місце події, керівник гасіння пожежі оцінив обстановку й  прийняв рішення викликали карети швидкої медичної допомоги для надання допомоги потерпілим.  

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час  розвідки в приміщеннях  рибного павільйону вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час ліквідації пожежі в торгово-розважальному центрі вийшли з ладу електродвигуни, які забезпечували Умовну пожежу успішно ліквідували. Приміщення ринку ще раз перевірили на наявність потерпілих. По завершенню усіх робіт було оголошено ліквідацію пожежі.

Загалом навчання відбулися успішно. Адміністрація, орендарі та персонал ринку  відпрацювали свої дії у випадку виникнення небезпечної події, отримали фахові рекомендації від рятувальників по реагуванню та запобіганню виникнення пожежі.

 


   
Останні новини
21 Червня09:02 Попередження про грози та град
18 Червня14:36 29 молодих лейтенантів поповнили лави львівських рятувальників
18 Червня10:04 Львів: маленькі львів’яни спробували себе у ролі рятувальників під час «Міста професій»
18 Червня08:53 Інформація, щодо погодніх умов
15 Червня09:55 Справність пожежних гідрантів є важливим сегментом у вирішенні питань безпеки міста
14 Червня17:24 На Львівщині завершила роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
14 Червня09:15 Інформація, щодо погодніх умов
12 Червня09:38 Попередження про зливи та град
11 Червня09:40 Штормове попередження про грози
9 Червня09:26 На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
8 Червня15:30 Діти під час літніх канікул продовжують вивчати правила пожежної безпеки
7 Червня12:21 Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни
6 Червня09:33 Інформація, щодо погодніх умов
5 Червня14:52 Попередження про зливи
4 Червня16:52 Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»
Останні новини