ГоловнаОстанні новини4 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»

Опубліковано: 04.06.2018, 16:52

У неділю, 3 червня, на площі святого Юра відбувся сімейний фестиваль «Lviv Family Day», метою якого є привернення уваги до захисту, збереження та підтримки інституту сім’ї. Фестиваль відбувся під патронатом архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ владики Ігоря Возьняка. Протягом дня на фестивалі були представлені різні локації: просвітницька, дитяча, спортивна зона та відпочинкова зона.

З підлітками спілкувалися на теми формування характеру дітей старшого шкільного віку, для дітей працювали аніматори, клоуни, діяли надувні атракціони. На святі організували різноманітні ігри, банси, естафети, шоу мильних бульбашок та майстер-класи, змагання з армреслінгу, підтягування, підіймання гирі, конкурс «Супертато», майстер-класи з боксу та інших видів спорту.

Вже традиційно свято не обійшлося без рятувальників. З перших хвилин діти юрбою оточили бійців Служби порятунку – усім було надзвичайно цікаво подивитися на бойове спорядження та спецтехніку.

Діти мали можливість ознайомитися з характеристиками пожежного спецавтомобіля та бойового спорядження. Вогнеборці розповіли, у яких випадках використовується те чи інше обладнання. Дітям розповіли, яких правил необхідно дотримуватися, як діяти та куди звертатися по допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема, розповідали, що робити під час пожежі, виявленні боєприпасів чи під час біди на воді.

Окрім демонстрації можливостей техніки, рятувальники на практиці показали малечі гасіння умовної пожежі. Кожна дитина, що була присутня на акції, отримала можливість відчути себе на хвилинку справжнім рятувальником та потримати справжній працюючий бойовий ствол.

Поза увагою рятувальників не залишився ніхто. Усміхнена малеча в цей день дізналася багато корисного й цікавого, що обов’язково в майбутньому стане у нагоді.

DSC_0646.JPGDSC_0690.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0748.JPGDSC_0754.JPG

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
18 Червня10:04 Львів: маленькі львів’яни спробували себе у ролі рятувальників під час «Міста професій»
18 Червня08:53 Інформація, щодо погодніх умов
15 Червня09:55 Справність пожежних гідрантів є важливим сегментом у вирішенні питань безпеки міста
14 Червня17:24 На Львівщині завершила роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
14 Червня09:15 Інформація, щодо погодніх умов
12 Червня09:38 Попередження про зливи та град
11 Червня09:40 Штормове попередження про грози
9 Червня09:26 На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
8 Червня15:30 Діти під час літніх канікул продовжують вивчати правила пожежної безпеки
7 Червня12:21 Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни
6 Червня09:33 Інформація, щодо погодніх умов
5 Червня14:52 Попередження про зливи
4 Червня16:52 Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»
4 Червня12:36 На Львівщині розпочала роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
3 Червня09:32 Увага! На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
Останні новини