ГоловнаОстанні новини7 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни

Опубліковано: 07.06.2018, 12:21

6 червня у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбувся благодійний проект «Ангели надії від захисників спокою і сторожів правди».

Мистецьку акцію приурочили до Дня журналіста. Під наставництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа рятувальники і журналісти малювали на гонтах янголів надії, які привезли із церкви у містечку Городок.

Гонти – це дерев’яні дощечки, якими вкривали дахи старовинних церков. Під час реставрації храму ці дерев’яні елементи вже не можуть служити захистом. «Гонти – це енергетичні обереги, бо це з самого початку частинка храму. А так вона буде продовжувати жити в когось в хаті і передавати свою магічність», – пояснює іконописець.

До акції долучилися понад два десятки учасників. Жодних вимог до того, якими повинні бути янголи, не було. Головний рецепт успіху – роботи мають були намальовані з любов’ю.

Керівник прес-служби ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев пояснює, чому обрали саме таких учасників акції: «Журналісти – це такі ангели-охоронці від інформаційної війни. Ми вважаємо себе ангелами на землі для людей, тому що допомагаємо у різних ситуаціях. Ми вирішили об’єднати всіх і малювати разом».

«Проект «Ангели надії» було започатковано з відомими львів’янками. Але з огляду на високу зацікавленість і результативність ми вирішили його продовжити. Першими виявили бажання журналісти, а рятувальники зголосилися доєднатися і прийняти проект у себе. Відтак вийшло символічно. Бо кожен є захисником на своєму фронті. Надзвичайники захищають нас від лих, журналісти від брехні, а військові, заради яких фактично і реалізовується цей проект, бережуть наш мир і спокій», -  зазначила координатор проекту Ярина Капітан.

Сьогодні, 7 червня,  намальовані ікони продадуть на благодійному тихому аукціоні у Львівській міській раді. Початкова ціна кожної картини – 300 грн. Усі зібрані кошти підуть на виплату кредиту на оптику, якою вже користуються бійці на сході держави.  

DSC_0985.JPGDSC_1072.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0845.JPGDSC_1094.JPG


   
Останні новини
18 Червня10:04 Львів: маленькі львів’яни спробували себе у ролі рятувальників під час «Міста професій»
18 Червня08:53 Інформація, щодо погодніх умов
15 Червня09:55 Справність пожежних гідрантів є важливим сегментом у вирішенні питань безпеки міста
14 Червня17:24 На Львівщині завершила роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
14 Червня09:15 Інформація, щодо погодніх умов
12 Червня09:38 Попередження про зливи та град
11 Червня09:40 Штормове попередження про грози
9 Червня09:26 На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
8 Червня15:30 Діти під час літніх канікул продовжують вивчати правила пожежної безпеки
7 Червня12:21 Рятувальники разом із журналістами розмальовували гонти, щоб допомогти бійцям на сході країни
6 Червня09:33 Інформація, щодо погодніх умов
5 Червня14:52 Попередження про зливи
4 Червня16:52 Рятувальники знайомили дітлахів із професією на «Lviv Family Day»
4 Червня12:36 На Львівщині розпочала роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту
3 Червня09:32 Увага! На Львівщині збережеться надзвичайна пожежна небезпека
Останні новини